יום שני, 28 בדצמבר 2015

מיסטיקנים - תחזית לשנת 2016מיסטיקנים און ליין - תחזית לשנת 2016אפיונים עיקריים לשנת 2016

השנה נפתחת בצל הטרור האסלאמי בישראל והתפשטות הטרור האסלאם הקיצוני במדינות המערב. האיומים מבית ומחוץ. שתהיה להם השפעה רחבה 
על התפיסות הביטחוניות והמדיניות של רבות ממדינות העולם כלפי האסלאם הקיצוני.

ארגון דע"ש המדינה האיסלמית ינחל מכה קשה בעיראק ובסוריה, דבר אשר יחליש את מעמדו, ועל כן הוא ינסה למקד את רוב פעילותו באירופה ובארה"ב ללא ההצלחה. 

מעמד ארגון חיזבאללה ייחלש בעקבות שינוי ממשל בסוריה, אירן תמשיך להתחזק ולבסס את עצמה כמעצמה עולמית המסוכנות למזרח התיכון ולעולם, למרות זאת היא תמשיך לשמור על ההסכמים עמה, תנהג בשפיות ערמומיות והיגיון. 

הטרור בישראל ייחלש אם כי פה ושם עדיין יהיו ניסיונות פיגוע.

2016 יכולה להיות שנת שיא בשיעור הגירושים והפרידות, בגלל פערים בציפיות, תקשורת וחיבור ברמה אנרגטית ורוחנית והקרמה שביניהם.

2016 בחירות והחלטות, חלקן קשות, מה שיקשה מאוד על מצב הרוח האישי, בשנה זו נאלץ להתמודד עם שינויים לא קלים ברמה האישית וגם מבחינה מקצועית, דבר שידחוף ויניע אתכם להוציא לפועל תוכניות ומטרות שנדחקו עם השנים הצידה.

2016 מאובחנת בבעיות כלכליות, שיאלצו אתכם לתכנן את ההוצאות הכלכליות שלכם בתבונה וראייה מפוקחת, שיעור ותיקון, ריפוי, ניקוי ושחרור של מהווים ותשוקות שאינן בהכרח מסייעות להתפתחות האישית.

הפלטנה תאפשר לנו נקודת מבט רוחנית ואנרגטית גבוהה יותר , שתסייע לנו להביט לעבר עתיד טוב יותר ולהפנות את הגב לעבר, שליטה ובקרה.

המיקוד העיקרי 2016 היא חיבור ליקום, למקור. לייעוד האישי והבנת מסע החיים במציאות המשתנה והמתהווה. דבר שיאפשר לנו לחיות בכבוד ושלום עם עצמנו היקום והסובבים אותנו ובלי לחץ וכעסים,

אנו בסיומה של שנה בה המודעות העצמית התגברה שנה רבת אירועים מקומיים ואוניברסאליים, שנה תובענית מעצמנו ומאחרים, עם כניסה לשנה המציבה בפנינו אתגרים חדשים חלקם נסתרים וחלקם מוכרים וידועים.

החלטות ותוצאות חדשות הן אפשריות מתוך בחירה וכוונה, אמונה וזרימה ממוקדת ואנרגטית למימוש עצמי. המציבה לנו הזדמנויות חדשות, בעוצמה רוחנית ונפשית גבוהה, אמצו את כל ההזדמנויות והשתמשו בהם בתובנה ויעילות

2016 שנת נחישות התשוקה והרצון לחיות באושר ובשמחה, שיהפכן כל דבר מהבלתי אפשרי לאפשרי, רצון ונחישות, מגבירים את תדר האמונה, רצון וכוונה ללא אמונה תומכת, תחליש את המוטיבציה האישית, ואנרגיית הפעולה.

אהבה ומודעות״אהבה״, מושג בו אנו משתמשים משתמשים כדי לתאר אנרגיה רגשית של נתינה וקבלה, אחדות והרמוניה, הבנה וכבוד לעצמי ולזולת. אהבה היא אנרגיה של זרימה אין סופית, בלתי מוגבלת ונתפסת.

הרחבת תדר האהבה תגביר את היכולת שלנו לשמר את עצמנו ולהכיר במגבלות שלנו מעבר לממד הזמן והמקום, הוויה במימד הגבוה ביותר, ללא תלות וכפייה, - מודעות עצמית ברמה הרוחנית המושגת שפותחת לנו אפיקים חדשים במסגרת הפוטנציאל והייעוד שלנו.

ינואר עד ה-31 במארס, 2016 – תקופה משמעותית וקריטית, תקופה של בלבולים, שיעורים ותיקונים, במקום מגורים, קריירה, עבודה, מערכות יחסים ועוד.

אפריל יוני 2016 תקופת של התבהרות ותחילה של מימוש עצמי ומטרות, תהיו מוכנים לקבל החלטות ולפעול בנחישות ותבונה. אשר יהוו סנונית ראשונה לסוג של חיים וסגנון חיים שאתם רוצים לחוות,

יולי ספטמבר ההכוונה הגבוהה שלכם תשרת אתכם ותסייע לכם, כמדריך לחיים בריאים ונכונים, ניצול מלא של כל ההתחלות החדשות והבאתם לידי מימוש הדרגתי, המבוסס על כל הדברים שלמדנו והפקנו מהם את השיעור לקראת התיקון הגדול שיתחיל באוקטובר עד דצמבר 2016.

אוקטובר דצמבר 2016 מוטיבציה גבוהה, נחישות, התגברות על פחדים, השגת יעדים, נקיטת פעולות, יצירת טריטוריה חדשה לחיים בריאים ונכונים,

שנת 2016 היא בסימן בריאה חדשה, יצירת נתיבים ומסלולים חדשים ותחילת הגשמתם. יישום הרצון חופשי בכל הדברים והגברת המודעות העצמית - לי לעצמי, לאהבה לחברה, שנת קבלה ונתינה, שינוי ובריאה, שיהפוך לגן העדן הפרטי שלכם.

מאחל לכם שפע של אור ותובנות ברכות בכול מעשה ידיכם, שלווה, ושמחה האהבה והגשמה עצמית

מאת שלמה טל. מדריך ויועץ רוחני בשיטת חלון האור.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.